As well as buy adipex in best store in USA.

          am      logoNEW                    VĮ VALSTYBINIŲ MIŠKŲ URĖDIJOS RADVILIŠKIO REGIONINIS PADALINYS1. Kreiptis į   Lietuvos Respublikos Seimą,   Lietuvos Respublikos Vyriausybę, Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją  dėl aplinkos ministro Kęstučio Navicko,  Aplinkos ministerijos kanclerio Roberto  Klovo, gamtos apsaugos ir miškų  departamento direktoriaus Donato Dudučio,  dirbančių aplinkos ministro sudarytoje  darbo grupėje, vykdančioje valstybinių miškų valdymo reformą, duomenų patikrinimo ar nėra  Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo pažeidimo,   susijusio  su    artimais  asmenimis, taip pat privačiais ir viešaisiais interesais     susijusiais su   medienos perdirbimo įmonėmis  Lietuvoje ir užsienyje ( Latvijoje), taip pat įvertinti ar minėti asmenys,  priimdami sprendimus dėl valstybinių miškų valdymo reformos elgėsi  nešališkai, sąžiningai ir tinkamai atliko tarnybines pareigas ir ar teisės aktų nustatyta tvarka ir priemonėmis vengė interesų konflikto ir elgėsi taip, kad nekiltų abejonių, jog toks konfliktas yra.

2. Kreiptis į LR Seimo antikorupcijos komisiją ir teisėsaugos institucijas siekiant išsiaiškinti ar Valstybinių miškų valdymo reformą vykdantis aplinkos ministras ir kiti reformą organizuojantys asmenys nėra susiję su Lietuvos ir užsienio  medienos verslo įmonių interesų tenkinimu, neatstovauja jų interesams ir ar jų veikloje, susijusioje su  valstybinių miškų reforma, nėra galimų korupcijos apraiškų, ar kitų nusikalstamų veikų.

3. Pasiūlyti LR Vyriausybei sustabdyti nekompetentingai ir neskaidriai vykdomą Valstybinių miškų valdymo reformą, sudaryti LR Vyriausybę atstovaujančią derybinę grupę   kilusiems nesutarimams tarp LR Vyriausybės ir Lietuvos miškininkų sąjungos, LMPF ir  visuomenės    spręsti.

4. Atkreipti LR Vyriausybės dėmesį į tai, kad LR Vyriausybei iki 2017-03-08 nepradėjus derybų su Lietuvos miškininkų sąjunga, LMPF ir visuomenės atstovais dėl kilusių nesutarimų, susijusių su nekvalifikuotai ir neskaidriai vykdoma valstybinių miškų valdymo reforma,  Lietuvos miškininkų sąjunga, LMPF, visuomenės atstovai apie galimai neskaidrią LR Vyriausybės veiklą reformuojant valstybinių miškų valdymą informuos atitinkamas Europos sąjungos institucijas, tarptautines organizacijas, užsienio šalių ambasadas ir paskelbs  įspėjamąjį visuotinį streiką bei gindami savo teises imsis kitų aktyvių įstatymais numatytų teisėtų  veiksmų.

 

 

 

Šrifto dydis

A- A A+
lt LT en EN de DE

FSCY9eLcZ

VĮ Valstybinių miškų urėdijos
Radviliškio regioninis padalinys
Šiaulių g. 31, Radviliškis
Tel.: 8-422-61510
Faks.: 8-422-61511
El. paštas: radviliskis@vivmu.lt
Kodas: 132340880
PVM mok. k. LT323408811
 
"Swedbank" AB
A/S LT547300010153812760

Darbo laikas:

I, II. III. IV  - 8.00- 17.00

V   -   8.00 - 15.45

Pietų pertrauka - 12.00- 12.45

Paieška